Video's
Geweldige expeditie in Turkije
Daniël Jawadnya
De redactie van KWO ontdekte een wel zeer bijzonder avontuur van Daniël Jawadnya. Prachtig in beeld gebracht en online gepubliceerd via Youtube en nu voor het eerst te zien voor het grote publiek via onze website.
Enkele jaren geleden alweer, trok Daniël Jawadnya letterlijk de stoute schoenen aan door in zijn auto te stappen voor een extreme karpertrip. Zijn immer nieuwsgierige drang naar spannende karperavonturen zoog hem ditmaal naar een wel heel bijzonder water: namelijk een maagdelijk stuwmeer van maar liefst 5200 ha in Turkije!
Een autoreis van maar liefst 50 uur deerde Daniel niet en moedig trok hij er samen met een filmcrew op uit om deze spannende expeditie in beeld te brengen. Schitterende vangsten, spectaculaire live onderwaterbeelden waarin een azende vijftiger is te zien, prachtige shots van de omgeving en andere extreme avonturen zijn het resultaat van maar liefst 4 weken fulltime karpervissen in Turkije.
Geniet nu mee met dit avontuur door de (maar liefst 6) verschillende filmpjes te bekijken:
Daniël Jawadnya
Voor reacties, aanvullingen of vragen kunt u een bericht plaatsen in de reactiebox






































